Wilczynsky – Powłoki ceramiczne na samochód

Wilczynsky – Powłoki ceramiczne na samochód
Nazwa: Wilczynsky – Powłoki ceramiczne na samochód
Kategoria:
Opis:

Studio Wilczynsky to renomowana firma specjalizująca się w profesjonalnej pielęgnacji samochodów i motocykli. Spółka, jako jedyna we Wrocławiu, jest certyfikowanym i wieloletnim partnerem Ceramic Pro Poland i znajduje się wśród polskich liderów w zakresie aplikacji powłok ochronnych.

Powłoka ceramiczna na lakier pozwala na łatwe utrzymanie samochodu w czystości i jego ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promienie UV, agresywnymi środkami chemicznymi stosowanymi powszechnie w myjniach, solą drogową oraz korozją i utlenianiem.

Powłoki ceramiczne na samochód aplikowane są na jego całą powierzchnie, łącznie z reflektorami, felgami czy szybami, a także na elementy wykonane z metalu i tworzyw sztucznych, co pozwala na uzyskanie kompleksowej i długotrwałej ochronny. Po nałożeniu powłoki jej korzystny wpływ utrzymuje się aż do pięciu lat i pozwala na łatwiejsze mycie i pielęgnacje auta oraz uzyskanie efektu samoczyszczenia w czasie deszczu, a także głęboki i szklisty połysk.

Telefon: 717351727
Siedziba: ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław
NIP: 8952095058
Regon: 365477452