Soft Skin Dermaclinic Dermatolog Wrocław

Soft Skin Dermaclinic Dermatolog Wrocław
Nazwa: Soft Skin Dermaclinic Dermatolog Wrocław
Kategoria:
Opis:

Piękny i nieskazitelny wygląd to marzenie niemal każdego. Szukając pomocy w tym zakresie, warto zaufać specjalistom i oddać się w pewne i zaufane ręce, które zagwarantują uzyskanie oczekiwanych rezultatów. Takim miejscem jest klinika Soft Skin Dermaclinic. Pracujący w niej specjaliści oferują kompleksowe usługi w zakresie takich dziedzin, jak: dermatologia, medycyna estetyczna oraz dermatochirurgia.

W placówce diagnozowane są choroby skóry: różne rodzaje trądziku, łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry, a skuteczność ich leczenia jest wysoce zadowalająca. Podejmowana jest również walka z wypadaniem włosów i grzybicą. Specjaliści z dziedziny dermatochirurgii są dostępni podczas konsultacji dermatologicznych i chirurgicznych, zajmując się krioterapią, chirurgicznym usuwaniem zmian skórnych i elektrokoagulacją. Warta uwagi jest również szeroka oferta zabiegów medycyny estetycznej.

Znajdują się w niej: peeling laserowy, leczenie nadpotliwości, botoks, mezoterapia, redukcja cellulitu, zamykanie zmian naczyniowych i wiele innych. Klinika Soft Skin Dermaclinic zlokalizowana przy ulicy Dąbrowskiego 32a/1u we Wrocławiu udowadnia, że kosmetologia stanowi odpowiedź na wiele problemów o różnym podłożu.

Telefon: 512822207
Siedziba: ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
NIP: 7532154115
Regon: 021847160