Sklep WinRol – oferta żaluzji drewnianych

Sklep WinRol – oferta żaluzji drewnianych
Kategoria
Opis

Wystrój domu czy mieszkania nie może obejść się bez uwzględniania okien. Rolety czy zasłony są przecież także istotnym elementem wyposażenia. Dobrze jest, jeśli są przy tym idealnie dopasowane, a w tym doskonale pomoże wrocławska firma WinRol.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.1

Każde pomieszczenie ma swój charakter. Mimo to wszystkie mają jedną wspólną cechę – przebywanie w nich ma sprawiać przyjemność. Ważną rolę odgrywa przy tym odpowiednie umeblowanie. Tyle że pragnąc w pełni cieszyć się perfekcyjnie urządzonymi pomieszczeniami, warto zwrócić uwagę na okna. Jeśli pojawiają się pytania typu: co do nich dobrać i co świetnie się sprawdzi się w ich przypadku, pozostaje wezwać WinRol.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.2

Firma zajmuje się doradztwem, pomiarami i realizacją. Oznacza to, że asortyment wykonywany jest po wcześniejszym uwzględnieniu indywidualnych potrzeb klienta. Wizyty domowe są ustalane w terminach dogodnych dla osób zainteresowanych. Dokonywane są pomiary i świadczone jest doradztwo. Następnie, po ustaleniu wszystkich szczegółów, następuje wykonanie.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.3

WinRol oferuje m.in.:

  • plisy okienne,
  • żaluzje drewniane i aluminiowe,
  • rolety rzymskie, klasyczne i dachowe,
  • zasłony.

Dobrze urządzony dom lub mieszkanie to czysta przyjemność. Dlatego potrzebując pomocy w kwestii rolet, zasłon czy żaluzji warto skontaktować się z WinRol. Ta decyzja sprawi, że lokum jako całość zachwyci swoim wyglądem. Dobrze jest zatem o to zadbać!

WinRol Rolety i Żaluzje

Telefon
506276482
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
NIP
8982119415
Regon
022023461
  • Sklep WinRol – oferta żaluzji drewnianych
  • Sklep WinRol – oferta żaluzji drewnianych
  • Sklep WinRol – oferta żaluzji drewnianych