Punkt Tłumaczeń – Tłumaczenia przysięgłe angielski

Punkt Tłumaczeń – Tłumaczenia przysięgłe angielski
Nazwa: Punkt Tłumaczeń – Tłumaczenia przysięgłe angielski
Kategoria:
Opis:

Punkt Tłumaczeń oferuje bardzo profesjonalne tłumaczenia w kilku podstawowych wersjach. Wybrać można m.in. tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, ale też ustne, w zależności od rodzaju usługi, z której będzie chciało się skorzystać u wykwalifikowanego tłumacza.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego dostarczy zainteresowanym komplet dokumentów, bezbłędnie przetłumaczonych, bazując na wcześniej ustalonym terminie wykonania zlecenia. Biuro tłumaczeń specjalizuje się m.in. w przekładach dokumentów urzędowych oraz sądowych. Ponadto można również poprosić o przetłumaczenie dokumentów samochodowych lub notarialnych. Klienci mają pewność, że otrzymają bezbłędnie zrealizowane tłumaczenie, niezależnie od tego, jaka będzie jego tematyka.

Otrzymane tłumaczenia przysięgłe posiadają pieczęć i podpis uprawnionego do realizacji takich usług specjalisty, tak aby można było potem z nich swobodnie skorzystać, np. przed sądami. Tłumaczenie będzie też akceptowane w różnych urzędach oraz w wielu instytucjach na całym świecie.

Telefon: 512492758
Siedziba: ul. Kazimierza Wielkiego 15/7 50-077 Wrocław
NIP: 6922418679
Regon: 022450803