Meble Drzazga Wrocław – produkcja mebli kuchennych na wymiar

Meble Drzazga Wrocław – produkcja mebli kuchennych na wymiar
Kategoria
Opis

Meble wykonywane na zamówienie umożliwiają atrakcyjne zagospodarowanie wnętrz. Meble Drzazga to propozycja dla klientów poszukujących ciekawych rozwiązań dla domu, a także dla osób projektujących miejsce do pracy. Wysoka jakość usług oraz przystępne ceny zachęcają do skorzystania z oferty.

Kuchnie na wymiar Wrocław

Meble kuchenne na wymiar Wrocław fot.1

Funkcjonalna i gustowna kuchnia to obowiązkowe wyposażenie każdego nowoczesnego domu. W tej kwestii doskonale sprawdzają się szafki oraz elementy zabudowy urządzeń kuchennych zrealizowane na indywidualne zamówienie - Meble Drzazga to firma, która wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów. Na nietuzinkowe projekty mogą również liczyć klienci poszukujący oryginalnych mebli do przedpokoju - na wymiar wykonywane są różnego rodzaju szafy oraz garderoby. Pojemne meble do przechowywania są niezastąpione w każdym domu.

Kuchnie na wymiar Wrocław

Meble kuchenne na wymiar Wrocław fot.2

Meble Drzazga to również oferta dla firm - nowoczesne wyposażenie biurowe dostosowywane jest do specyfiki pracy oraz charakteru wnętrz. Do realizacji takich mebli wykorzystywane są wysokojakościowe materiały, zapewniające trwałość i satysfakcjonującą estetykę.

Meble Drzazga

Telefon
606827777
Siedziba
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
NIP
7471695643
Regon
022084741
  • Meble Drzazga Wrocław – produkcja mebli kuchennych na wymiar
  • Meble Drzazga Wrocław – produkcja mebli kuchennych na wymiar