Liquid Technologies – Płyn do czyszczenia klimatyzacji

Liquid Technologies – Płyn do czyszczenia klimatyzacji
Nazwa: Liquid Technologies – Płyn do czyszczenia klimatyzacji
Kategoria:
Opis:

Dobrze działająca klimatyzacja i wentylacja zależy od odpowiedniej konserwacji. Warto więc wybrać profesjonalny płyn do czyszczenia klimatyzacji, który zapewni maksymalną funkcjonalność systemu, a także komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Specjalistyczne płyny do czyszczenia klimatyzacji nie tylko usuwają zanieczyszczenia i drobnoustroje, lecz także pozostawiają przyjemny zapach. Chronią również przed korozją i zapewniają długą, bezawaryjną pracę urządzeń.

Liquid Technologies proponuje specjalistyczne płyny do czyszczenia wewnętrznych jednostek urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także do zewnętrznych jednostek. Firma oferuje płyny do czyszczenia klimatyzacji na różnorodnych powierzchniach – zarówno aluminiowych, jak i miedzianych czy mosiężnych. Produkty są przystosowane do czyszczenia i konserwacji skraplaczy lamelowych

Płyny do czyszczenia wentylacji oraz klimatyzacji to owoce doświadczeń i wiedzy specjalistów z Politechniki Wrocławskiej współpracujących z firmą. Ich wiedza i zaplecze laboratoryjne pozwalają na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. Firma dba więc o jakość swoich preparatów od koncepcji po finalny produkt.

Telefon: 571380888
Siedziba: ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
NIP: 8982237296
Regon: 368412743