Arti-Bau – cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych

Arti-Bau – cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych
Kategoria
Opis

drukarnia etykiet samoprzylepnychPotrzebne są Wam etykiety samoprzylepne i szukacie porządnego dostawcy? Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę. Drukarnia Artibau jest do Waszej dyspozycji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, dzięki czemu możecie być pewni tego, że jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Nawet te najbardziej nietypowe. Posiadamy nowoczesny park maszynowy.

Sprawia to, że wszystkie zamówienia realizowane są przez nas w bardzo szybki sposób. Jesteśmy w stanie wykonać dla Was etykiety samoprzylepne na roli, etykiety z drukiem od strony kleju, etykiety z pantonem, etykiety z laminatem, saszetki kosmetyczne, itd. Nasza oferta usługowa jest naprawdę szeroka.

W całości przedstawiamy ją na naszej stronie www. Możecie również skontaktować się z naszymi przedstawicielami, którzy przygotują dla Was indywidualnie dopasowaną ofertę wraz z szacowanym cennikiem. Używamy atramentów fotoutwardzalnych, dzięki czemu nasze etykiety wyróżniają się trwałością i odpornością. Drukania Artibau to solidny partner biznesowy.

Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Telefon
717822678
Siedziba
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
NIP
8971746284
Regon
020841468
  • Arti-Bau – cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych